niedziela, 14 sierpnia 2016

24. "Pan Wilk i tajemnice tajemnic" [Book Tour]Autor: Jarosław Wilk
Tytuł: „Pan Wilk i tajemnice tajemnic”
Wydawnictwo: Pro- Wizja
Ilość stron: 302Ostatnio dzięki Book Tour zorganizowanemu przez Olę ze Stan Zaczytany miałam okazję przeczytać książkę „Pan Wilk i tajemnice tajemnic” Jarosława Wilka. Jest to kontynuacja historii o miłosnych podbojach Pana Wilka, ukazanych w I części „Pan Wilk i kobiety”. W porównaniu z  I częścią wydawać by się mogło, że główny bohater dojrzał i stara się ustabilizować swoje życie.

Powieść ukazuje sercowe i seksualne przygody Pana Wilka z kobietami poznanymi na portalach randkowych, w internecie. Główny bohater wybiera je bardzo skrupulatnie. Każda z nich musi spełniać jego wymagania. Przede wszystkim muszą one posiadać odpowiednią figurę, co dla niego ma duże znaczenie. Nie szuka on jednak wyłącznie przygodnego seksu, ale poszukuje też bliskości drugiej osoby. Większość jego przygód kończy się niepowodzeniem. Ciągle najważniejszą kobietą w jego życiu jest córka- Lola.

W książce znajdujemy również refleksje na temat otaczającej nas rzeczywistości i świata metafizycznego. Pan Wilk dojrzewa i stara się poukładać swoje życie. Potrafi on irytować, a zarazem śmieszyć czytelnika. W powieści występuje wiele momentów, w których  śmiałam się do łez.

Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Jest ona pełna humoru, emocji i pobudza zmysły czytelnika. Język powieści jest charakterystyczny dla mężczyzny, występuje w nim wiele wulgaryzmów. Autor posiada ciekawy styl pisania powieści, dzięki czemu potrafi zaciekawić czytelnika.

Początkowo do książki byłam nastawiona sceptycznie. Nie wierzyłam, że może mi ona przypaść do gustu. Jednak po przeczytaniu mogę stwierdzić, że tak się stało. Tak więc polecam ją Wam i zachęcam do sięgnięcia po nią.

Za możliwość jej przeczytania dziękuję autorowi oraz Oli ze Stan Zaczytany.

2 komentarze: