sobota, 8 października 2016

41. "Na szczycie. Gra o miłość" [Przedpremierowo]

Autor: K. N. Haner
Tytuł: „Na szczycie II- gra o miłość”
Wydawnictwo: Novae Res
Ilość stron: 418


„Na szczycie II- Gra o miłość” K. N. Haner to kontynuacja historii o namiętnej i gorącej miłości, która połączyła Rebekę Staton oraz Sedrica Millsa. Akcja książki rozpoczyna się w momencie, gdy cudowne i słoneczne wakacje Reb i Seda dobiegają końca. Młodzi po udanym urlopie mają rozstać się na dłuższy czas. Sedrick wraz z zespołem ma wyruszyć w trasę koncertową, a Rebeka wraz z Charlotte oraz przyjaciółką Jenną wraca do Los Angeles. W planach ma podjęcie studiów i opiekę nad córką Simona i Treya- Charlotte. Oboje nie wyobrażają sobie tego rozstania. Po drodze bohaterowie natkną się na wiele problemów i przeciwności losu. Czy młodym uda się przetrwać to rozstanie? Jak potoczą się ich losy? Tego można dowiedzieć się sięgając po tę książkę.

Sedrick i Rebeka to bohaterowie, których darzę dużą sympatią, już od pierwszych stron książki. Są to postacie, które z pewnością intrygują czytelnika. Z jednej strony mamy Seda- przystojnego menagera zespołu. Bardzo często bywa on zazdrosny o swoją kobietę. Nie znosi kłamstw i tajemnic. Kiedy odkrywa, że ukochana go okłamuje lub skrywa przed nim jakieś sekrety wpada w złość. Drzemie w nim jednak romantyczna i wrażliwa dusza. Udowadnia to wielokrotnie. Choćby zabierając Rebekę na nocny lot balonem. Niektóre zdarzenie wywołują u niego wzruszenie i łzy.

Z drugiej strony mamy Rebekę, która wydaje się być nieśmiałą dziewczyną, dręczoną przez ataki lęku i paniki, w związku z koszmarnymi wydarzeniami, które przeżyła w przeszłości. Panika dopada ją w najmniej spodziewanych momentach. Nie stroni ona od alkoholu, gdy chce zapomnieć o dręczących ją problemach. Uwielbia gorący i namiętny seks. Sama twierdzi, że nie lubi eksperymentować w łóżku, jednak zgadza się na większość pomysłów narzeczonego. Do tego jest ona osobą niezdecydowaną, często podejmuje decyzję pod wpływem chwili, emocji. Jest ona również wrażliwą i delikatną dziewczyną. Seda kocha całym sercem. Nie potrafi bez niego żyć.

Dużą sympatią obdarzyłam też członków zespołu. Są to ludzie z poczuciem humoru, energiczni i lubiący dobrą zabawę. Zachwyciła mnie łącząca ich przyjaźń. Są ze sobą na dobre i na złe. Problemy jednego stają się problemami wszystkich. Myślę, że każdy z nas chciałby mieć takich przyjaciół.

„Na szczycie II- gra o miłość” to elektryzująca opowieść o wielkiej miłości dwojga ludzi, którzy kochają się tak mocno, że są w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Nie potrafią bez siebie żyć. To historia o namiętności, pożądaniu, pełna emocji i przeżyć. Pobudza i rozpala zmysły czytelnika do czerwoności.

Autorka w sposób subtelny, zmysłowy i wyrazisty przedstawia sceny erotyczne, które pobudzają wyobraźnię czytelnika i wywołują dreszcze. Fabuła powieści jest ciekawa, akcja wartka i dynamiczna. Czytając nie miałam czasu na nudę, z wielką ciekawością śledziłam losy bohaterów.

Pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie również zakończenie powieści. Rozbudziło ono moją ciekawość, co do dalszych losów bohaterów. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnej części książki. Powieść przeczytałam jednym tchem. Od samego początku przypadła mi ona do gustu. Jest to książka warta polecenia.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce oraz Wydawnictwu Novae Res. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz