sobota, 29 października 2016

51. "Uwiikłani. Obsesja"Autor: Laurelin Paige
Tytuł; „Uwikłani. Obsesja”
Wydawnictwo Kobiece
Ilość stron: 372


„Nigdy nie byłem poważniejszy, Alayno. Jesteś pierwszą osobą w moim życiu, która pozwala mi wierzyć, że mogę nie być szaleńcem. To najlepsza rzecz, jaka kiedykolwiek mi się przytrafiła. Ty jesteś najlepszą rzeczą, jaka mi się kiedykolwiek przytrafiła.”

„Uwikłani. Obsesja” Laurelin Paige stanowi kontynuację gorącej historii Alayny oraz Hudsona. To opowieść pełna namiętności, pożądania, która pobudza zmysły i wywołuje wiele emocji u czytelnika. 

W części tej Alayna oraz Hudson przestają tworzyć fikcyjny związek i stają się rzeczywiście parą. Nie kryją swoich uczuć przed rodziną oraz znajomymi. Oficjalnie razem pojawiają się na imprezach rodzinnych oraz firmowych. Starają się stworzyć normalny związek. Jednak w pewnym momencie daje o sobie znać ich przeszłość. Na jaw wychodzą problemy mężczyzny oraz tajemnice Alayny. Wszystko to powoduje, że oboje nieco się od siebie oddalają, a różne sytuacje podważają ich zaufanie względem siebie. W związku z tym Layni postanawia zwrócić się o pomoc do Celii- przyjaciółki rodziny Hudsona, która niegdyś namieszała w jego życiu. Jednak, czy aby na pewno jest to odpowiednia osoba? 

„Uwikłani. Obsesja”  to jeden z najlepszych erotyków, jaki miałam okazję czytać w ostatnim czasie. Sceny seksu przedstawione w książce są dosyć odważne, są one pełne namiętności i pożądania. Opisane są one w prosty, ale subtelny sposób. Pobudzają one zmysły oraz wywołują wiele emocji.

Akcja powieści jest wartka i dynamiczna. W porównaniu z pierwszą częścią występuje tutaj wiele ciekawych zwrotów akcji. Stajemy się uczestnikami dramatycznych sytuacji, będących udziałem głównych bohaterów. Do tego wyjaśnieniu ulega wiele zdarzeń z przeszłości oraz tajemnic. Postacie są świetnie wykreowane przez autorkę. Są one barwne, plastyczne. Intryga przedstawiona w książce jak dla mnie jest natomiast dosyć schematyczna i łatwa do przewidzenia. Styl autorki jest lekki, co powoduje, że książkę czyta się szybko i przyjemnie.

Podsumowując jest to historia pełna namiętności, pożądania, która pobudza zmysły oraz wyobraźnię czytelnika. Nie jest to zbyt ambitna książka, ale z pewnością przypadnie ona do gustu miłośnikom romansów i pikantnych historii. Zachęcam Was do sięgnięcia po nią. 

2 komentarze: