wtorek, 10 stycznia 2017

"Koszmar Morfeusza" [Zapowiedź]Autor: K. N. Haner
Tytuł: „Koszmar Morfeusza”
Wydawnictwo: Editio Red
Ilość stron: 388
Premiera: 7 luty 2017 r.

Zapraszam Was na zapowiedź „Koszmaru Morfeusza” K. N. Haner. Jest mi niezmiernie miło poinformować, że moja rekomendacja znalazła się na skrzydełku książki, z czego jestem bardzo dumna.

Mroczny koszmar, z którego nie będziesz chciała się wybudzić.

Wszystkie drogi Cassandry Givens prowadzą do Adama McKeya - tej prostej prawdzie nie da się zaprzeczyć. Od chwili przypadkowego spotkania w nocnym klubie namiętny i wybuchowy związek Cass i Adama przeżywa różne fazy, ale pozostaje nierozerwalny jak samo życie. Choć oboje są świadomi zagrożeń, jakie niosą ze sobą potajemne spotkania, choć codziennie przekonują się, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, nie potrafią wyrzec się swoich uczuć. Słowa to za mało, gdy nawet gesty nie potrafią ukoić rozpalonych ciał.

McKey zaczyna naginać twarde zasady obowiązujące w jego świecie, a Cassandra coraz częściej mysli nad bardziej radykalnymi krokami uwolnienia ukochanego z sideł złowrogiej organizacji. Jednak życie w ciągłym strachu odbija się na ich relacji i niemal ją niszczy. Namiętna miłość potrafi być bardzo destrukcyjna…

Masz odwagę kolejny raz wkroczyć w świat mrocznych fantazji? Fantazji, które bardzo szybko mogą przerodzić się w prawdziwy koszmar? Przekrocz granicę między miłością i nienawiścią, gdzie życie ściera się ze śmiercią.

2 komentarze:

  1. Gratuluję rekomendacji na książce. Marzę by pewnego dnia i moja rekomendacja na jakiejś okładce zajaśniała. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Niestety autorka nie trafiła do mnie "Snami Morfeusza", więc nie sądzę, bym sięgnęła po kontynuację. Niemniej gratuluje rekomendacji! :)

    OdpowiedzUsuń