wtorek, 11 kwietnia 2017

117. "Spisek bogów" [Przedpremierowo, Patronat]Autor: Monika Hołyk-Arora
Tytuł: „Spisek bogów”
Wydawnictwo: ebookowo.pl
Ilość stron: 100

„Spisek bogów” Moniki Hołyk-Arora to świetna powieść, która przenosi nas w starożytny świat, w którym teraźniejszość przeplata się z przeszłością, a życiem człowieka kierują bogowie, wpływając na jego los. Zakazana miłość staje się tutaj początkiem upadku państwa, a jej konsekwencje sięgają daleko w przyszłość.

On przystojny mężczyzna, który korzysta z uciech życia, nie stroniąc od różnego rodzaju używek. Ona tajemnicza i niezwykle piękna kobieta, która kusi swoja urodą oraz wdziękiem. Między nimi przeznaczenie, które łączy ich drogi, splatając na zawsze ich życie. Spotkanie to sprawia, że budzą się uśpione duchy przeszłości, a bogowie zaczynają swoją grę. Jak potoczą się losy bohaterów? Jaki plan wobec nich posiadają bogowie? 

„Spisek bogów” to historia, którą czytałam z wielką przyjemnością. Barwny, plastyczny język pobudza wyobraźnię i sprawia, że czujemy się uczestnikami zdarzeń przedstawionych w książce. W umiejętny sposób autorka łączy w sobie elementy teraźniejszości oraz przeszłości, odkrywając przed nami kulisy uczucia łączącego głównych bohaterów i jego konsekwencje. Zakazana miłość, tajemnice i bogowie ingerujący w świat ludzi jeszcze bardziej rozbudzają naszą ciekawość i sprawiają, że nie sposób oderwać się od książki do momentu przeczytania jej ostatniej strony.

Czytając na swojej drodze możemy spotkać Hathor- boginię miłości, czy Al. Puha- boga śmierci. Powieść przenosi nas w świat starożytnego Egiptu, mitycznej Atlantydy oraz współczesnego Kuala Lampur. Wszystkie miejsca kuszą nas swoim pięknem i tajemniczością.

Podsumowując „Spisek bogów” to świetna lektura, która intryguje, ciekawi i przykuwa uwagę czytelnika. Lekki styl autorki sprawił, że książkę czytałam z wielką przyjemnością. Miłość, zakazane uczucie i bogowie ingerujący w świat śmiertelników stanowią świetne połączenie i nadają niesamowity charakter całej opowieści.

Powieść polecam i zachęcam do lektury.

Za możliwość przeczytania ebooka dziękuję autorce.

1 komentarz:

  1. Pomysł ciekawy, niebanalny, ale póki co spasuję, bo mam wiele innych książek na oku :)

    OdpowiedzUsuń