sobota, 20 maja 2017

127. "Zdrowe koktajle"Autor: Ewa Chodakowska, Marta Kielak, Lefteris Kavoukisa
Tytuł: „Zdrowe koktajle”
Wydawnictwo: Edipresse Książki
Ilość stron: 219


„Zdrowe koktajle” Ewy Chodakowskiej, Marty Kielak oraz Lefterisa Kavoukisa to książka, która trafiła w moje ręce tak naprawdę zupełnie przez przypadek. Pięknie wydana, prezentuje 100 przepisów na zdrowe i smaczne koktajle.

Jak wiemy, aby nasz organizm prawidłowo funkcjonował, każdego dnia powinniśmy mu dostarczać odpowiednią ilość owoców i warzyw, które są źródłem wielu witamin oraz składników mineralnych. Z pewnością wszystko to można znaleźć w koktajlach proponowanych przez autorów powyższej pozycji. Można tutaj odkryć wiele inspirujących przepisów, które mogą wzbogacić nasz posiłek oraz dietę.

„Zdrowe koktajle” podzielone są na kilka części. Przedstawione zostały tutaj przepisy na koktajle, które możemy spożyć na śniadanie oraz na przekąski, te dla panów oraz na te, które wspomagają nasze zdrowie. Na załączonych zdjęciach prezentują się one pięknie i kolorowo. Obok każdego z nich możemy znaleźć informację dotyczącą ilości kalorii, jakie zawiera każdy z nich oraz te dotyczące wybranych owoców i warzyw.

Moją uwagę zwróciły przepisy na koktajle z truskawkami i porzeczkami, truskawkowo- rabarbarowy oraz jarmużowy ananas. Z pewnością kiedyś zagoszczą one w moim menu.

Podsumowując „Zdrowe koktajle” to świetna pozycja dla wszystkich tych, którzy uwielbiają zjeść smacznie i zdrowo. W sam raz na letnie i ciepłe dni.

Polecam! :)

Za egzemplarz dziękuję Wydawnictwu Edipresse Książki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz