niedziela, 21 maja 2017

128. "Niczyja. Zapach Magnolii"Autor: Anna Crevan Sznajder
Tytuł: „Niczyja. Zapach Magnolii”- cz. II
Wydawnictwo: Self publishing
Ilość stron: 186

 
„Niczyja. Zapach Magnolii” Anny Crevan Sznajder część II stanowi kontynuację historii Ann oraz Kenijego. Po prawie dwóch miesiącach ponownie powraca ona do Japonii. Miłość między tym dwojgiem kwitnie i staje się coraz silniejsza. Ich szczęście nie trwa jednak długo. Wkrótce dziewczyna poznaje resztę chłopaków z „Basket plays”. Wśród nich znajduje się przystojny i pociągający  Toro Koichi. Między tym dwojgiem zaczyna iskrzyć. Czy Ann oprze się tak niezwykłemu mężczyźnie? Jak dalej potoczą się losy Ann i Kenijego?

„Niczyja. Zapach Magnolii” to elektryzująca opowieść, pełna namiętności i pożądania. Ciekawi i pobudza zmysły. Muszę jednak przyznać, że w porównaniu z jej pierwszą częścią tutaj znalazło się zbyt wiele scen seksu. Podczas, gdy poprzednia część napisana jest w subtelny i delikatny sposób, tak tutaj przytłacza nadmiar scen erotycznych.

W niezwykle plastyczny sposób autorka ukazuje nam Japonię, gdzie tradycja miesza się z nowoczesnością. Z pewnością jest to kraj, który pojawia się bardzo rzadko w czytanych przeze mnie książkach. Lekki styl sprawia, że książkę czyta się szybo i przyjemnie. Akcja jest wartka, dynamiczna, a bohaterowie dobrze wykreowani.

Podsumowując „Niczyja. Zapach Magnolii” uświadamia nam, jak jedna niewłaściwa decyzja może zmienić nasze życie na zawsze. To nie tylko opowieść o wielkiej miłości i pożądaniu, ale również o zdradzie, która odciska swoje piętno na losach bohaterów.

Powieść polecam i zachęcam do lektury.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję autorce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz