niedziela, 21 maja 2017

129. "Papierowy księżyc" [Patronat]

Autor: Anna Crevan Sznajder
Tytuł: „Niczyja. Zapach Magnolii”- cz. II
Wydawnictwo: Self publishing
Ilość stron: 74


„Papierowy księży” to powieść, która funduje czytelnikowi wiele różnych emocji. Pokazuje nam, że jedna, niewłaściwa decyzja, podjęta pod wpływem chwili może zmienić nasze życie na zawsze. Zdrada jest czymś okrutnym, czymś, co nigdy nie powinno się zdarzyć. Odciska ona piętno nie tylko na życiu Ann, ale również ludzi, którzy znajdują się wokół niej.

Książka uświadamia nam, że nie zawsze wielka miłość ma szansę na przetrwanie. Niekiedy w naszym życiu pojawiają się ludzie, którzy zmieniają je nieodwracalnie. Powieść przepełniona jest bólem i cierpieniem Ann, która żałuje dokonanego czynu. Nie może ona jednak odwrócić biegu wydarzeń, niczego zmienić. Zawsze ponosimy konsekwencje własnych wyborów. 

Lekki styl autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i przyjemnie. Wszystkie zdarzenia obserwujemy z punktu widzenia głównej bohaterki, dzięki czemu lepiej poznajemy jej myśli, uczucia, przeżycia i emocje. 

Podsumowując „Papierowy księżyc” to historia, która na długo pozostanie w mojej pamięci. Wywołuje ona wiele różnych emocji i uświadamia nam, że w życiu nie zawsze udaje nam się podjąć właściwą decyzję.

1 komentarz:

  1. Gratuluję patronatu :) A po książkę z przyjemnością sięgnę :)

    OdpowiedzUsuń