sobota, 3 czerwca 2017

"Kruchość porcelany" [Zapowiedź]


Autor: Monika Sawicka
Tytuł; „Kruchość porcelany”
Wydawnictwo: Replika
Ilość stron: 256

Kochani! Już 13 czerwca nakładem Wydawnictwa Replika ukaże się wznowienie „Kruchości porcelany” Moniki Sawickiej.  Książkę objęłam swoim patronatem medialnym :) :) :)Książki Moniki Sawickiej są jak spotkanie z dobrą przyjaciółką, która wysłucha, pocieszy, przyniesie otuchę i pomoże ponieść największe nawet ciężary. Zuzanna Maks to kochająca żona i matka. Kobieta przedsiębiorcza, skrząca humorem, pozytywnie nastawiona do życia. Szczęśliwa, chciałoby się rzec… W zaciszu czterech ścian rozgrywa się jednak życie zupełnie inne niż to, które prezentuje na zewnątrz.

Piszę książki o miłości, bo światu potrzebna jest miłość. W najważniejszej dla mnie „Kruchości porcelany” opisane są różne odcienie miłości. Od bieli aż po czerń.
Wyrządzone nam krzywdy trzeba wybaczać, nie rozpamiętywać, bo nienawiść niszczy nas, a nie tego, która krzywdzi. Kiedy upadniemy, musimy się podnieść i iść dalej. Bo życie mamy tylko jedno, tylko to, które trwa. Innego nie będzie. Nawet po największych tragediach można żyć. Żyć pięknie.
                                                                                                                
                                                                                                                Monika SawickaPatronat:

1 komentarz:

  1. Gratuluję patronatu. Niedawno czytałam wcześniejsze wydanie tej książki i zrobiła na mnie pozytywne wrażenie 😊

    OdpowiedzUsuń