niedziela, 16 lipca 2017

155. "Nie zapomnij mnie" [Przedpremierowo, Ambasadorka]Autor: Anna Bellon
Tytuł: „Nie zapomnij mnie”
Wydawnictwo: OMG Books
Ilość stron: 270


„Nie zapomnij mnie” Anna Bellon to kolejna część serii opowiadającej o członkach zespołu The Last Regret. Znajdziecie tutaj miłość, tęsknotę, przyjaźń, tajemnicę i mnóstwo muzyki, która jest nieodłączną częścią życia bohaterów. Towarzyszy im zarówno w chwilach szczęścia, jak i smutku. Intryguje już sam tytuł książki oraz okładka, która przykuwa wzrok i zachęca do lektury.

W tomie tym poznajemy historię miłości Olliego oraz Niny, których życie nigdy nie było łatwe. Oboje byli wychowankami domu dziecka, ciągle towarzyszyło im poczucie braku stabilności i bezpieczeństwa. Ale zawsze mieli siebie i swoją miłość. Jednak tak było do czasu. Pewnego dnia Nina odeszła, zostawiając chłopaka z poczuciem pustki i towarzyszącej mu tęsknoty. Obecnie Ollie posiada wygodne życie, piękny apartament, jego kariera w zespole rozkwita… Ale chłopak wciąż jest nieszczęśliwy. Nie potrafi zapomnieć o jedynej dziewczynie, którą tak naprawdę kochał. Pod wpływem przypadkowego spotkania po wielu latach uczucia obojga odżywają, a wraz z nimi pojawiają się tajemnice z przeszłości.

Jest to piękna opowieść o wielkiej miłości, która przetrwała próbę czasu i dzielącą zakochanych odległość. Zarówno Nina, jak i Ollie nigdy o sobie nie zapomnieli… Kiedy spotykają się ponownie, po 5 latach od rozstania na ich drodze pojawia się wiele problemów i przeciwności losu. Pomimo młodego wieku każde z nich niesie ze sobą pewien bagaż życiowych doświadczeń. Dodatkowo dziewczyna skrywa tajemnicę, która wywróci ich dotychczasowe życie do góry nogami. Czy chłopak będzie potrafił wybaczyć kobiecie? Czy skrywany sekret ponownie ich rozdzieli?

Oprócz miłosnej historii Niny oraz Olliego poznajemy dalsze losy Mai oraz Kylera- bohaterów pierwszej części serii. Obserwujemy również rozwój  zespołu The last Regret. Staje się on coraz popularniejszy, a kariera zawodowa jego członków nabiera tempa. Trasy koncertowe, fani na całym świecie oraz dobra zabawa to tylko niektóre elementy ich życia. Zespół jest spełnieniem marzeń każdego z nich. Sprawia, że są on szczęśliwi. To także opowieść o prawdziwej przyjaźni. The Last Regret tworzy grupa przyjaciół, którzy wspierają się zarówno w chwilach dobrych, jak i złych. Bez względu na okoliczności pomagają sobie, darząc się zaufaniem i bezwarunkową miłością.

Lekki, plastyczny styl autorki sprawia, że książkę czyta się szybko i przyjemnie. Ciekawa, wartka, dynamiczna akcja zaskakuje nas w najmniej spodziewanym momencie. Interesujące, zabawne dialogi przykuwają naszą uwagę i sprawiają, że niejednokrotnie uśmiech pojawia się na naszej twarzy. Nie mogłam powstrzymać się od śmiechu czytając przekomarzania chłopaków z zespołu, w szczególności Olliego oraz Kylera.

Podsumowując „Nie zapomnij mnie” to kolejna świetna książka, którą miałam okazję przeczytać w ostatnim czasie. To opowieść o prawdziwej miłości, przyjaźni i muzyce, która wypełni Wasze serca.

Powieść polecam i zachęcam do lektury.

Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu OMG Books.


Premiera już 19 lipca!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz